Gdzie kupić Sliminator – w aptece, na allegro czy u producenta?

By | August 26, 2019
4.5/5 - (2 votes)

PROMOCJA! SLIMINATOR - KUP JUŻ DZIŚ

Sliminator

Sliminator to produkt z każdej strony wybitny. Reprezentuje sobą naprawdę ogromną skuteczność i pozwala osiągnąć naprawdę wiele efektów, tylko poprzez wdrożenie tego, jednego podejścia. Już tylko to kwalifikuje te rozwiązanie jako najlepsze na rynku i przekładające się na najlepsze rezultaty. W końcu nawet eksperci docenili skuteczność tej propozycji.

Szczegóły: www.sliminator.pl

Możesz zresztą poczytać nieco więcej, dokładnie poznając artykuł o Sliminator – produkt roku, to tytuł, jaki Sliminator zyskał, a zapracował sobie na niego naprawdę bardzo solidnie, oferując sobą sporą skuteczność. Z artykułu dowiesz się również dokładnie, czego się można po tym produkcie spodziewać i jakie jest jego, kompleksowe działanie.

Dlatego tutaj nie będziemy się tym zajmować. Zajmiemy się jednak innym problemem, który jest całkiem sporym utrudnieniem i wyraźnie wpływa na komfort wprowadzenia produktu do użytku. Dlatego też dokładnie przyjrzymy się temu, gdzie kupić Sliminator. Zweryfikujemy tutaj kilka, bardzo ważnych odpowiedzi i czynników. Zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z treścią niniejszego opracowania.

Sliminator w aptece – dostępność oraz warunki zakupu

W pierwszej kolejności, działamy na podstawie swoich skojarzeń. To kategoryzuje naszą wiedzę i ułatwia nam podejmowanie decyzji. Zatem wielu z nas, słysząc o nadwadze, iż jest to problem zdrowotny i szukając jego rozwiązania, udaje się po prostu do najbliższej apteki, wierząc w to, że znajdą w niej ten suplement i się w niego zaopatrzą. To na pozór podejście logiczne, które ma całkiem solidne podstawy. W praktyce jednakże zaczyna się pojawiać problem, nad którym nie jesteśmy w stanie przejść swobodnie.

Każda apteka, ma podpisaną odpowiednią umowę lub szereg umów, z konkretnymi dostawcami. Konstrukcja tych umów jak i wzajemnych stosunków jest różna – to może być część większej sieci, albo franczyza, albo inny stosunek. Równie dobrze może to być indywidualna umowa pojedynczej apteki, która nie jest elementem większej sieci.

Te umowy jednak mocno kształtują asortyment danej apteki. Nic dziwnego – jest wiele, konkurencyjnych rozwiązań, produkowanych przez różne koncerny farmaceutyczne, zatem każdy koncern dąży do wyłączności w danej aptece. Dlatego też, pod pewnymi, dość konkretnymi obostrzeniami, nie kupisz w danej aptece każdego produktu.

Dlatego też to właśnie te koncerny dostarczają na rynek rozwiązań różnych problemów, będących ich produkcji. Sprzedaż odbywa się w aptekach, a w obliczu tego, co już napisaliśmy, zadajmy sobie pytanie – jeśli apteka ma swojego dostawcę, który chroni się umowami, to czy wprowadzi suplement, który narusza te postanowienia? Pewnie domyślasz się, jaka będzie odpowiedź. Zobacz więcej: www.sliminator.pl

Oczywiście, że nie. Dystrybucja jest w takim zakresie ściśle określona i narzucona odgórnie. Nie ma sensu zatem poszukiwać jakichkolwiek, innych rozwiązań, spoza ściśle określonej grupy.

PROMOCJA! SLIMINATOR - KUP JUŻ DZIŚ

Dlatego też w żadnej aptece nie kupisz Sliminator. Zwłaszcza, że to również angażowałoby odpowiednie środki na logistykę, co mogłoby również negatywnie wpłynąć na koszta zakupu produktu. Czy jest więc alternatywa?

Sliminator sprzedawany na Allegro? To realne?

W teorii można by założyć, że można ominąć tego typu niedoskonałości w prosty sposób. Skoro są bowiem umowy lojalnościowe w aptekach, a także pojawia się problem z logistyką, to można wprowadzić sprzedaż na allegro. Sytuacja jest bardzo prosta – produkt nie jest w żaden sposób dystrybuowany specjalnie do punktów odbioru, więc odpadają koszty logistyki.

Ty możesz więc swobodnie kupić te rozwiązanie na popularnym portalu i skorzystać z wygodnej opcji dostawy. Teoretycznie takie podejście nie ma w sobie żadnego błędu – wiele, również dużych sklepów internetowych, dalej korzysta z tej platformy do zakupu swojego produktu. Producent Sliminator mógłby się więc zdecydować również na sprzedaż omawianego rozwiązania za pośrednictwem tego portalu. A jak to wygląda w rzeczywistości?

Sliminator to bardzo specyficzny produkt, którego wyprodukowanie pochłania dość spore kwoty. Dlatego zasadniczo sama marża producenta na tym produkcie jest niewielka. Jest to świadome działanie, a skuteczność tej propozycji robi resztę roboty.

Sliminator - Ceneo

Na Allegro, za prowadzenie poszczególnych aukcji są całkiem spore kwoty. Są one naliczane z różnych powodów i dość skutecznie zżerają marżę sprzedawcy. Do tego dochodzi partycypacja w kosztach wysyłek, jeśli są organizowane w promocji. Fizycznie więc na allegro Sliminator nie opłaca się sprzedawać. Trzeba by podnieść ceny do takiego poziomu, że mniej osób by się zdecydowało (obliczanie prowizji jest procentowe, nie kwotowe, zatem niska marża producenta dosłownie dobija opłacalność sprzedaży).

Jeśli więc zdarzyło by Ci się znaleźć Sliminator na Allegro, to prawdopodobnie to podróbka, skoro jest w stanie zarobić na swoją marżę. Kupowanie więc na tym portaliu omawianego suplementu nie tylko nie ma większego sensu, również ze względu na marże, ale również na niebezpieczeństwo zakupu podróbki.

Zakup Sliminator na stronie producenta – jedyny, rozsądny wybór

W zasadzie moglibyśmy na tym zakończyć naszą analizę – na tym jednym stwierdzeniu z powyższego podtytułu. Czujemy się jednak zobowiązani do tego, by rozwinąć temat choć trochę.

Rezygnacja z pośredników w sprzedaży Sliminator, zmusiło producenta do uruchomienia osobnego systemu dystrybucji, w formie własnego sklepu internetowego. Ponieważ producent dystrybuuje jeden produkt, wystarczyło do portalu informacyjnego podpiąć konkretny system sprzedaży. Tym samym można było uzyskać kompleksowe podejście do dystrybucji – w jednym miejscu kupujesz produkt, tuż po jego kompletnym poznaniu. Sprawdź to: www.sliminator.pl

PROMOCJA! SLIMINATOR - KUP JUŻ DZIŚ

Sam proces jest intuicyjny – portal sam prowadzi przez wszystkie kroki zakupu. Dzięki temu, ostatecznie, można poznać produkt, od razu go kupić, a wszystko nie zajmie więcej, niż kilka chwil. Jest to więc działanie naprawdę rozsądne, które po prostu się opłaca.

Sama cena Sliminator w tym miejscu jest niezwykle atrakcyjna – nie zawiera bowiem żadnych prowizji pośredników oraz dodatkowych marż. Tym samym oszczędzasz po prostu kupując w tym miejscu.

Taka polityka dystrybucji pozwoliła na jeszcze jeden, dość ważny manewr. Otóż często na samej platformie jest organizowana specjalna akcja promocyjna, która dodatkowo pozwala zaoszczędzić na zakupie danego produktu. Akcja ta jednak ograniczona jest zawsze ilościowo i czasowo – jak ją dostrzeżesz – kupuj od razu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *