Idealica – działanie

By | September 24, 2019

Przyrost masy ciała jest typowym „efektem ubocznym” starzenia się.. Dzialanie Idealica omówimy dziś w szczególach. „Twój metabolizm stopniowo zwalnia”, mówi Steven Heymsfield, M.D., badacz z Pennington Biomedical Analysis Middle w Louisiana State College w Baton Rouge. Sarkopenia, zmniejszenie tkanki mięśniowej występujące z wiekiem, jest prawdopodobną przyczyną – ale nie jedyną.WIĘCEJ O ZDROWEJ UTRATIE MASY4 sposoby na utrzymanie utraty wagi Prawda dotycząca śródziemnomorskiego planu redukcji wagi Rzeczywistość o przerywanym poście z powodu utraty wagi Rzeczywistość diety niskowęglowodanowej na odchudzanie

Działanie Idealica – podstawy

Działanie Idealica omówimy od podstaw„Ludzie zwykle stają się mniej aktywni w miarę starzenia się, a nawet bardziej, jeśli mają problemy ortopedyczne lub inne bolesne problemy zdrowotne”, mówi Heymsfield. „Kiedy nie palisz tyle energii, ale wciąż jesz tyle samo, stopniowo przybierasz na wadze”.
Leki na receptę mogą również odgrywać pracę. Medycyna psychotropowa – znacznie pewne lekcje antydepresantów i leków przeciwpsychotycznych – i kortykosteroidy (zwykle przepisywane w chorobach zapalnych) mogą doprowadzić do znacznej masy ciała.
Kilka dodatkowych funtów może nie być nieprzyjemnym czynnikiem. U osób w wieku powyżej 60 lat może być nieco nadwaga, ponieważ niedowaga zwiększa ryzyko niedożywienia, osteoporozy i upadków. Nie chcesz jednak iść za daleko.

„W przypadku nadwagi lub otyłości masz większą skłonność do rozwijania dolegliwości energetycznych we wcześniejszym życiu” – mówi Heymsfield. A problemy z wagą utrudniają osobom starszym interakcję w zdrowe codzienne działania.
Małe poprawki, ogromne zalety

Prawdopodobnie nie musisz tracić na wadze tyle, ile myślisz, aby poprawić swoje samopoczucie. Po prostu utrzymanie zdrowej wagi – lub zrzucenie tylko kilku kilogramów, jeśli jest to obowiązkowe – może być opłacalne.Zrzucenie zaledwie 5 do 8% swojej wagi [około 11 do 17 funtów na osobę o wadze 220 funtów] poprawia twoje zdrowie i efektywność twojego działania”, mówi Heymsfield. Wpływ może być znaczny. Badanie wydrukowane w New England Journal of Medication wykazało, że osoby, które straciły zaledwie 7 procent swojej wagi, mają o pięćdziesiąt osiem% mniejsze ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2. Zaczynałem Ważne jest, aby wiedzieć, jak zrzucić kilka funtów we właściwy sposób od samego początku. Pierwsza wskazówka: nie możesz po prostu obniżyć kalorii.

Działanie Idealica – szczególy

Teraz szczegóły działania Idealica „O ile nie jest to połączone z programem ćwiczeń, redukcja masy ciała kończy się utratą mięśni”, wyjaśnia Heymsfield.
Właśnie dlatego idealna strategia łączy spalanie kalorii, budowanie mięśni oraz zmiany planu redukcji masy ciała. W badaniu przeprowadzonym w czasopiśmie Obesity połowa osób, które przyjęły podobną metodę, oszczędzała nie mniej niż 5 p.c wagi, którą zgubiła przez osiem lat.
„Zmiana planu redukcji masy ciała musi być czymś, co możesz utrzymywać przez dłuższy czas, ponieważ w przypadku powrotu do wcześniejszego sposobu spożywania posiłków możliwe będzie przywrócenie ciężaru” – mówi Denise Ok. Houston, R.D., Ph.D., profesor stowarzyszony gerontologii i geriatrii w Wake Forest School of Medicine w Winston-Salem, N.C.

Aby jeść wyjątkowo zdrowo, skonsultuj się z naszymi zdrowymi posiłkami, aby uzyskać plan odchudzania lub postępuj zgodnie z wytycznymi MyPlate dla osób starszych z Tufts University: Połowa każdego posiłku musi zawierać warzywa i owoce; jedna czwarta powinna stanowić ziarna przypominające brązowy ryż, płatki owsiane i chleb pełnoziarnisty; a jedna czwarta musi być białkiem (częściowo mlecznym). Oszczędnie używaj olejów i różnych tłuszczów, przypominających masło.Następnie spróbuj zjeść mniej energii. Łatwe zmiany pomagają – np. Krojenie słodkich napojów, przechodzenie z całych na 1 procent lub beztłuszczowych produktów mlecznych i przygotowywanie połowy każdego posiłku z owoców lub warzyw. Ogólnopolski Instytut Zdrowia Planowanie masy ciała pozwala spersonalizować różnorodność energii, którą zaleca się spożywać, aby osiągnąć docelową wagę.

Pamiętaj jednak, jak mówi Houston, że kobiety chcą pobierać co najmniej 1200 energii dziennie; mężczyźni, co najmniej 1300.
„Za każdym razem, gdy nie jesz wystarczająco dużo energii”, mówi, „dobrze jest zdobyć wszystkie witaminy, których potrzebuje twoje ciało”.
Osiągaj cele dotyczące witaminTrzeba zachować w swojej diecie: białko.

„Z wiekiem twoje ciało potrzebuje więcej białka, aby stymulować syntezę białek mięśniowych”, mówi Houston.
Codziennie strzelaj do 0,6 do zera. 7 gramów białka na funt masy ciała. Aby trafić w cel, jedz fasolę, nabiał, jajka, ryby, chude mięso lub drób przy każdym posiłku. (Badanie w American Journal of Scientific Nutrition wykazało, że białko z dowolnego źródła – w tym roślin – było związane z poprawą zdrowia mięśni.)
Dodatkowo niezbędna jest witamina B12, witamina D i wapń. Witamina B12 pomaga utrzymać fioletową krew i komórki nerwowe oraz pomaga w produkcji neuroprzekaźników (substancji chemicznych, które przekazują wskaźniki między mózgiem a innymi elementami ciała). Ciało staje się trudniejsze do wchłaniania B12 z wiekiem. W przypadku witaminy B12 zboża, owoce morza i mięso są dobrze kwaśne ces.

„Witamina D i wapń są niezbędne do budowy i zachowania kości, dlatego też mogą mieć kluczowe znaczenie dla dobrostanu mięśni” – mówi Houston.
Żółtka jaj zawierają niewielkie ilości witaminy D, a tłuste ryby odpowiadające makreli, łososiu i tuńczykowi należą do najlepszych źródeł. Produkty mleczne są bogate w wapń; jest także obecny vanefist neo w zielonych zielonych liściach, odpowiadających bok choy i jarmużowi.
Połączenie ćwiczeń Ćwiczenia cardio, porównywalne do chodzenia lub jazdy na rowerze, są szczytami do spalania kalorii. Na przykład spacerując przez pół godziny pochodnia około sto czterdzieści energii, w zależności od wagi.

Działanie Idealica – podsumowanie

Mamy nadzieje, że rozumiecie działanie Idealica.Trening siłowy może jednak mieć większe znaczenie dla utrzymania wagi w miarę starzenia się.
„Po osiągnięciu wieku średniego tracisz od 5 do 10 kilogramów mięśni na dekadę, co znacznie zmniejsza ilość energii spalanej przez twoje ciało” – mówi Wayne L. Westcott, profesor nauk o ćwiczeniach sprawdź skład eleganza w Quincy School w Quincy, Massachusetts. „Trening oporowy pomaga zrównoważyć tę stratę, a badania pokazują, że Twoja spoczynkowa opłata metaboliczna utrzymuje się na podwyższonym poziomie od 5 do 9 procent aż przez 72 godziny po sesji”.
Co oznacza, że ​​kiedy ćwiczysz z ciężarami tylko przez dwa dni z siedmiu, będziesz czerpać korzyści z podwyższonego metabolizmu przez cały tydzień. Ustaw rutynę wraz z tymi wskazówkami od Westcott.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *