Smart Phrases opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena – do nauki języków obcych

By | November 11, 2019
3.5/5 - (4 votes)

smart phrases

Nasz świat się ciągle zmienia i niewiele pozostaje w nim stałych elementów. Jednakże da się zauważyć, że są pewne oryginalne umiejętności, które są zawsze w cenie i zawsze dobrze się sprawdzają na rynku pracy, a za specjalistów w tym zakresie pracodawcy są w stanie zaoferować naprawdę dobre warunki.

Poza zdolnościami przywódczymi i szeregiem kompetencji miękkich, do takich umiejętności, które traktuje się na bardzo wysokim poziomie bez wątpienia należy zaliczyć umiejętności językowe.

smart phrasesna lepszą efektywność nauki języka

PROMOCJA!

SPRAWDŹ TO!

www.smart-phrases.pl

Ponieważ jednak wielu z nas ma problem z właściwym przyswajaniem języków obcych i jest to dziedzina, która najczęściej odrzuca tych, którzy chcą się czegoś nauczyć, warto wiedzieć, jak można ominąć tego typu utrudnienia. Wiemy dziś, po dość długim czasie badań i analiz, że można sobie naukę języka obcego znacznie uprościć. Takim uproszczeniem będzie bez wątpienia wdrożenie do codziennego użytku rozwiązania znanego jako Smart Phrases. Jak dokładnie działa ten produkt i czego można się po nim spodziewać? Przygotowaliśmy obszerną analizę, z której możesz swobodnie czerpać wiedzę o możliwościach tego rozwiązania. Zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z jej treścią, którą zawarliśmy w poniższym artykule.

PROMOCJA! SMART PHRASES - KUP JUŻ DZIŚ

Warto również odwiedzić stronę poświęconą temu produktowi, którą z kolei znaleźć można pod adresem strony producenta.

Smart Phrases Polska – Efekty – Działanie – do nauki języków obcych

Smart Phrases Polska - Efekty - Działanie - do nauki języków obcychUmiejętności językowe są dziś umiejętnościami, za które pracodawcy są często w stanie zapłacić bardzo dobre pieniądze. Powoli wchodzą jednak do standardu wymagań na różne stanowiska – chęć aplikowania na nie niejako narzuca nam od razu konieczność posiadania odpowiednich kompetencji lingwistycznych. Całe branże, takie jak IT, marketing i wiele innych uważa, w pewnych obszarach, język angielski za język rodzimy, w którym komunikować się można nawet pomiędzy pracownikami, na codzień porozumiewającymi się w języku rodzimym. Świadczą o tym pewnego rodzaju wtrącenia w języku “korporacyjnym”.

Jednakże obok języka angielskiego, istnieje cały szereg języków dodatkowych, których wartość stale wzrasta. O ile język angielski można uznać za wymaganie standardowe, o tyle coraz większe środki przekazuje się na wynagrodzenia dla osób, porozumiewających się nie tylko po angielsku, ale dodatkowo w jednym, innym języku. Takie osoby, często niezależnie od dowolnych, innych kompetencji, mogą zarabiać ogromne pieniądze tylko za fakt posługiwania się dodatkowym językiem obcym.

Badania wykazują jednak, że my tak naprawdę to wszystko wiemy. Co więcej – niewielu z nas jest w stanie przejść obojętnie przed takim szeregiem zalet i możliwości. To, co nas jednak powstrzymuje, to trudności w opanowaniu języka obcego.

Najczęściej naukę zaczynamy bowiem na stosunkowo późnym etapie naszego życia. Języka ojczystego uczymy się niemal od początku, porozumiewając się prostymi wyrażeniami i komunikując swoje potrzeby, często w wieku niecałych dwóch lat. Języka obcego zaczynamy się jednak uczyć najczęściej dopiero w wieku 6-7 lat, a czasem później. Ponadto skala nauki języka jest nieporównywalnie różna – kształceniu języka ojczystego poświęcamy niemal każdą chwilę, w trakcie której odbieramy komunikaty i komunikujemy się (przy rozmowach, ale również słuchając radia czy telewizji, czytając gazety, wypowiedzi w portalach społecznościowych i w wielu innych miejscach). Językowi obcemu poświęca się uwagę zaledwie parę godzin w tygodniu, przy okazji stosownych zajęć. To wpływa nie tylko na skuteczność nauki, ale również na system przyswajania języka.

PROMOCJA! SMART PHRASES - KUP JUŻ DZIŚ

W efekcie, wielu z nas przyswaja język według ścisłego kanonu i można wskazać, że są osoby wykazujące się w tym systemie wyjątkowymi umiejętnościami, które przyswajają język obcy niemal natychmiast – bez utrudnień. Są też osoby, które nie potrafią się nauczyć języka w ogóle, lub jest to okupione ogromnym wysiłkiem. Czy te osoby zatem nie powinny się uczyć języka obcego?

Okazuje się, że wymagają one odmiennego systemu nauki. Część z nas jest wzrokowcami, część słuchowcami. Wielu z nas potrzebuje nauki skojarzeniowej, w przeciwieństwie do drugiej grupy, która świetnie uczy się powtórzeniowo. Część potrzebuje analogii, a część samych regułek.

Systemy nauki języków obcych, dostępnych na rynku, poruszają się tylko w jednym obszarze kanonu nauki i rzadko są wystarczająco elastyczne, by oferować sobą inne podejście. To właśnie sprawia, że tylko osoby, którym ten system odpowiada, uczą się w nim języka obcego. A co z resztą?

Muszą zadbać o inną formę nauki, która koryguje niedobory standardowych metod. Analizując efekty i działanie, które wymienia polska strona o Smart Phrases, do nauki języków obcych system ten jest wprost stworzony, pozwalając uniknąć wielu utrudnień standardowych systemów.

Na czym polega ten fenomen? Przyjrzyjmy się podsumowaniu w formie tabeli:

Produkt Smart Phrases
Źródło Oficjalna strona producenta(Polska)
Plusy
 • konkretna budowa (Interaktywne fiszki do nauki języków obcych –  słownictwa i wyrażeń, dostępne na platformie),
 • -szeroka oferta dostępnych do nauki języków (angielski, chiński, czeski, duński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, norweski, niemiecki, słowacki, szwedzki, portugalski, rosyjski, włoski),
 • efekty i działanie lepsze od standardowych metod (tworzenie 5 połączeń mózgowych dzięki szerokiej interakcji ze słowem, z wykorzystaniem dźwięki, kontekstu, obrazu (zamiast jednego, przy nauce tradycyjnej), pozwalając na przyswajanie do 200 słów dziennie),
 • atrakcyjna promocja na zakup.
Minusy
 • Ograniczenia ilościowe platformy..

Ucząc się języka obcego w szkole, uczymy się głównie systemem powtórzeń w sposób nieskończony danego słowa i używania go w różnych kontekstach. Systemy te awansują i coraz częściej używają  zastosowania słowa w zdaniu, jego wypowiadanie na nagraniach i inne metody. Brakuje jednak nauczania skojarzeniowego, budującego więcej połączeń mózgowych.

PROMOCJA! SMART PHRASES - KUP JUŻ DZIŚ

Omawiana platforma, dzięki interaktywnej formie prezentacji wiedzy w formie fiszek sprawia, że uczymy się szybciej, a nauka przypomina bardziej system skojarzeń, niż faktyczną naukę pamięciową. Tworzy to tak silne połączenia jak te, które powstały na początku naszej nauki języka ojczystego. Skuteczność jest nieporównywalnie większa.

Smart Phrases opinie - jak stosować - forumWięcej, na temat tego systemu, przeczytasz również na strony producenta.

Smart Phrases opinie – jak stosować – forum

Mamy już przerobione pewne podstawowe, techniczne informacje dotyczące tego systemu i jego działania. Powinniśmy jednak spojrzeć na produkt z bardziej praktycznej perspektywy. Powinniśmy więc sprawdzić jak stosować Smart Phrases do nauki języka obcego oraz jakie są opinie na forum o tym produkcie. Kwestia użytkowania pozwoli nam ocenić wygodę tego rozwiązania i jego możliwości. Warto przeanalizować ten system z tej perspektywy, by zrozumieć na czym polega jego prostota. Z drugiej strony – analiza wypowiedzi użytkowników na temat produktu pozwoli nam zrozumieć, czy jest to produkt zachwalany przez osoby, które miały z nim styczność i dlaczego tak się dzieje.

Zacznijmy od procesu użytkowania. Ten jest zasadniczo bardzo prosty. Mamy do czynienia z platformą zawierającą interaktywne fiszki językowe. Naszym zadaniem jest zajrzeć na nią na parę minut dwa razy w ciągu dnia. Nie trzeba w zasadzie nic więcej robić, poza wykonaniem ćwiczeń. System nauki jest tak skomponowany, by wiedza niejako sama wchodziła nam do głowy.

A skoro już wiemy jak stosować Smart Phrases do nauki języka obcego, to jakie są opinie na forum o tym produkcie?

Kilka takich wypowiedzi zamieściliśmy poniżej – zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z ich treścią.


Pracuję w biurze obsługi klienta dla międzynarodowej korporacji, konkretnie w dziale na rynek angielski. Jednakże zmiany kadrowe sprawiły, że w pewnym momencie dostałam propozycję przejścia do działu niemieckiego lub zmiany pracy. Dano mi na to pół roku. Byłam przerażona – jak w 6 miesięcy miałam się nauczyć nowego języka? Z pomocą przyszedł mi Smart Phrases do nauki języka obcego. Dzięki niemu nie tylko poradziłam sobie w nowym dziale, zale zostałam również jego szefową!

Maria, 33 l.


O Smart Phrases do nauki języka obcego usłyszałam od znajomej, która podróżowała w ramach wymian studenckich po całym świecie. Uznałam, że też bym tak chciała, ale byłam beztalenciem w  zakresie nauki języka obcego. W końcu nie pozostało mi nic innego, jak zainwestować w coś nietypowego, kupując dostęp do tej platformy. Uważam to za świetny wybór, ponieważ produkt działa naprawdę dobrze.

Paulina, 20 l.

PROMOCJA! SMART PHRASES - KUP JUŻ DZIŚ


Usłyszałem o platformie Smart Phrases do nauki języka obcego od znajomego, który zrobił zawrotną karierę w korporacji dzięki poprawieniu swoich zdolności językowych. Uznałem, że to może być właśnie to, co jest mi potrzebne i rozpocząłem próbę produktu. Dziś twierdzę, że lepiej wybrać nie mogłem, a jest to rozwiązanie naprawdę wybitne!

Damian, 31 l.


W moim wieku rzadko się uczy języków obcych. Jednakże zamierzałem porzucić dotychczasowe stanowisko pracy i zupełnie wywrócić swoje życie do góry nogami. Tak poszukiwałem odpowiedniego wsparcia i trafiłem na Smart Phrases do nauki języka obcego. Dzięki temu produktowi mój plan wypalił!

Michał, 48 l.


Przytoczyliśmy kilka wypowiedzi użytkowników na temat omawianego produktu. Nie da się nie zauważyć, że większość tych wypowiedzi jest zasadniczo pozytywna, a osoby, które próbowały tego, jak działa platforma, zasadniczo polecają ją.

Więcej informacji na temat tego rozwiązania i jego możliwości oraz wypowiedzi użytkowników znajdziesz na strony producenta.

Smart Phrases Strona producenta – gdzie kupić – Cena

PROMOCJA! SMART PHRASES - KUP JUŻ DZIŚ

Pora, by zastanowić się nad formą nabycia produktu. Zastanówmy się zatem, gdzie kupić Smart Phrases do nauki języka obcego i jaka jest cena.

Okazuje się, że tylko strona producenta tego rozwiązania oferuje zakup dostępu do tej platformy. Jest to całkiem logiczne, ponieważ mówimy cały czas o platformie edukacyjnej. Musi być ona dostępna na odpowiednim serwerze i oferować właściwy dostęp o każdym czasie, w którym chcesz się uczyć. Zwracamy na to uwagę, ponieważ w tym kontekście, zobacz forum onycosolve strona producenta jest jedynym miejscem, gdzie kupić można Smart Phrases do nauki języka obcego, a cena produktu jest dość atrakcyjna, gdyż całość jest wykorzystywane na utrzymanie serwerów w głównej mierze i brak jest prowizji pośredników, która negatywnie wpływałaby na koszt nabycia produktu.

Obecnie ponadto organizowana jest na tej platformie specjalna akcja promocyjna. W jej wyniku zmniejszono standardową cenę dostępu o kilkadziesiąt procent. Jest to akcja mająca na celu przyciągnięcie nowych użytkowników do platformy i jest ograniczona ilościowo oraz czasowo. Chcąc z niej skorzystać i sporo zaoszczędzić, musisz się pośpieszyć. Sama akcja dostępna jest tylko na strony producenta.

smart phrasesna lepszą efektywność nauki języka

PROMOCJA!

SPRAWDŹ TO!

www.smart-phrases.pl

Smart Phrases allegro – ceneo

Można czasem zauważyć, że Smart Phrases do nauki języka obcego jest dostępne na allegro lub ceneo. ponieważ traktujemy te platformy jako jedno z najlepszych źródeł do zakupów, często rozważamy nabycie odpowiedniego rozwiązania właśnie za pośrednictwem jednego z tych portali. Czy to jednak ma sens?

Okazuje się, że Smart Phrases do nauki języka obcego nie powinno być kupowane na allegro czy ceneo. Zbyt często bowiem na portalach tych nie pojawiają się oryginalne dostępny, lecz podróbki lub konta o ograniczonych możliwościach. Sprawdź również Auresin!

Lepiej nie kombinować zatem i zdecydować się na skorzystanie z promocji, dostępnej na strony producenta. Będzie to dużo rozsądniejsze działanie

Podsumowanie

PROMOCJA! SMART PHRASES - KUP JUŻ DZIŚ

Możemy dziś ominąć niedoskonałości normalnych systemów nauki języków obcych, oferowanych przez nasze szkoły i uczelnie. Zamiast bowiem kolejny raz nieskutecznie podchodzić do nauki języka obcego, lepiej od razu zdecydować się na wprowadzenie platformy Smart Phrases. Pozwala ona na naukę języka w systemie skojarzeniowym, co przekłada się na tworzenie pięciu połączeń mózgowych zamiast standardowych dwóch. W efekcie uczymy się znacznie szybciej i wydajniej, ale mniejszym wysiłkiem.

Obecnie dostęp do pltformy jest na strony producenta sprzedawany ze sporą zniżką, z której warto skorzystać. Akcja ograniczona jest ilościowo i czasowo, więc pośpiesz się, by skorzystać.

7 thoughts on “Smart Phrases opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena – do nauki języków obcych

 1. mirar

  Wreszcie pojawił się naprawdę skuteczny sposób na naukę języka obcego! Nie muszę się już zastanawiać nad powtórzeniami lub dodatkami do nauki – jedna platforma załatwia wszystko, co jest mi faktycznie potrzebne. Zdecydowanie mogę polecić Smart Phrases, ponieważ jest to po prostu podejście skuteczne 😀

  Reply
 2. nicolai

  Polecam skorzystanie z tego, co oferuje Smart Phrases – nie ma lepszej metody na naukę języków obcych jak właśnie tak szeroko działająca platforma! Zdecydowanie polecam jej wprowadzenie, ponieważ jest to po prostu skuteczne!

  Reply
 3. jolka

  Właśnie zakupiłam dostęp do platformy na stronie producenta, ale wyczytałam, że są jakieś ograniczenia w dystrybucji. I w sumie nie wiem, czy dobrze zrobiłam i jest to odpowiednie źródło, czy też należało zakupić gdzie indziej? Ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

  Reply
  1. dorka

   To jest właśnie te źródło, które poleca producent i to właśnie zakup na tej stronie jest właściwym działaniem 🙂 zakup w każdym, innym miejscu, jest podejściem nierozsądnym, bo w zasadzie nie masz pewności co kupujesz 😉

   Reply
   1. jolka

    To dobrze wiedzieć, że jednak dobrze zrobiłam 🙂 dzięki wielkie za informacje!

    Reply
 4. kiliar

  Jak dla mnie, jest to bardzo dobry produkt, w który zdecydowanie warto zainwestować! Zdecydowanie polecam jego wdrożenie, ponieważ naprawdę jest to opłacalne, a nauka niezwykle prosta!

  Reply
 5. quincy

  Na czym polega system dodatkowych połączeń mózgowych, jakie się kształtują w wyniku korzystania z zasobów platformy Smart Phrases? Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *