TOP PRODUKTY

By | May 31, 2019

Suplementy, które mają naukowo udowodnione korzystne działanie

  • Odżywka białkowa

Suplementy białkowe są dostępne w postaci proszków, napojów i batonów. Suplementy białkowe są również dostępne w postaci drobnych składników, aminokwasów.były. glutamina. Jeśli jesz zróżnicowaną dietę, w której jesteś w bilansie energetycznym, najczęściej wykonywane są zalecenia dotyczące białka na kilogram masy ciała. Dla niektórych sportowców (t. ex. ciężarowców) i w pewnych sytuacjach (np. były. podczas odchudzania), dodatki proteinowe są przydatne ponieważ ono pomaga spełniać wymaganie proteina podczas gdy providing nie więcej energii niż energia przychodzi od proteina samego. Wiele suplementy białkowe zawierają również szybkie węglowodany, co sprawia, że ich dobrą kombinacją po treningu.

Możesz dowiedzieć się więcej na temat różnych rodzajów suplementów białkowych dostępnych i jak można ich używać na naszej specjalnej stronie o dodatkach: suplementy białkowe-suplementy i szkolenia.

  • Tłuszczu suplementy

Jeśli albo худеете i w ten sposób otrzymuje się niewielką ilość tłuszczu, lub jeśli jesz ryby, to może być przydatne spożywać tłuste dodatki w postaci wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Takie dodatki są najczęściej sprzedawane w postaci kapsułek, czyli były. kapsułki oleju z ryb.

  • Dodatki witaminowo-mineralne

W ogóle nie mam witaminowych i mineralnych suplementów, jak u sportowców, ponieważ wzrost konsumpcji żywności prowadzi również do wzrostu spożycia witamin i minerałów. Z tego samego powodu dobrze z витаминными i dodatkami mineralnymi, Jeśli jesteś narażony jest na utratę wagi. Rekomendacje dla witamin i minerałów są takie same dla non-sportowców jak sportowcy.

Żelazo jest składnikiem odżywczym, że wielu są niewystarczające i gdzie deficyt więcej wśród sportowców. Ponieważ niedobór żelaza jest powszechne wśród sportowców i osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, w szczególności, może być przydatne przyjmować preparaty żelaza. Jest to związane z żelazem zawartym w erytrocytów, hemoglobiny, w миоглобине мускульных (cząsteczki w organizmie, która wiąże tlen) i w komórce кислородсодержащих enzymów, które są funkcjami i procesami, które są ważne podczas ćwiczeń aerobowych. Żelazko suplementy są dostępne w postaci tabletek i tabletek musujących. Żelazo jest również zawarty w dużych ilościach w zielonych warzywach (brokuły,szpinak, itp.).m.) i w czerwonym mięsie. Wchłanianie żelaza jest stymulowany w witaminę c (np. były. pomarańcza) i hamuje wapń (produkty mleczne).

Energetyczne Dodatki

suplementy są dostępne w postaci proszków, napoje, żele i barów. dodatki doskonale ładują energią w niewielkim zakresie. To może być dobre, jeśli chcesz przytyć, lub jeśli masz problemy z używaniem dużej ilości węglowodanów w pożywieniu, jeśli trenujesz około 4 godzin dziennie. Углеводные diety w postaci napoju sportowego polecane są tym, którzy trenuje ponad 60 minut wysokiej intensywności. Napoje sportowe zawierają również sole, które utrzymują izotoniczny roztwór w komórkach organizmu podczas ciężkiej pracy. Dowiedz się więcej na temat wpływu sportowego napoju podczas picia przed, w trakcie i po treningu.

Aby uzyskać więcej informacji i przykładów, kiedy i jak można użyć suplementy, odwiedź naszą specjalną stronę o dodatkach: węglowodany-suplementy i szkolenia

Energetyczne Dodatki

Kreatyna jest najbardziej badanej suplementem diety i ma działanie poprawiające działanie w obszarach zagrożonych wybuchem sportach siłowych dyscyplinach sportu i beztlenowych dyscyplinach sportu. To dlatego, że fosforan kreatyny (CrP)jedna z cząsteczek, które zostały przetłumaczone na energię przy maksymalnej pracy. W pierwsze dwie sekundy maksymalnej pracy energia cząsteczek ATP, przygotowanych do użycia w mięśniach, tłumaczy. Po tych 2 sekund, ATP, należy przekonwertować reakcją między ADP + CrP. Ciało może wykorzystać tę energię około 6-8 sek i po tym ciało zaczyna obracać energię poprzez sklepy платинумоген mięśnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *