Vanefist Neo – działanie

By | September 24, 2019
Rate this post

Kupując suplement diety martwimy się o to jak będzie działał. Dziś opowiemy wam o działaniu Vanefist Neo. To było jak na met. Tak Brittany opisuje nagły przypływ witalności, który zmusił ją do zmiażdżenia go w pracy i dogłębnego oczyszczenia domu, euforycznego szorowania ścianek działowych i zbierania śmieci dla kotów.Ale to nie była nawet idealna część. Najlepszą połową, w zgodzie z Bretanią, było 35 funtów, które „stopiły się” ze swoim 5-kilogramowym, 165-kilogramowym ciałem. Zrzucenie wagi zajęło mniej niż trzy miesiące, a ona lub on w żadnym wypadku nawet musiała chodzić na piechotę w sali gimnastycznej. Zamiast tego jadła za każdym razem, gdy była głodna – po prostu nigdy nie była głodna. Podczas posiłków często potrafiła podbić brzuch trzy lub cztery kęsy, zanim poczuła się pełna. W każdym razie utrzymywała się głównie w sprawie winogron i planu redukcji wagi Dr. Pepper. Jeśli chciałbyś lepiej Poznać Vanefist Neo zobacz więcej

Działanie Vanefist Neo – co warto wiedzieć?Działanie Vanefist Neo - co warto wiedzieć?

Zacznijmy od tego co warto wiedzieć o działaniu Vanefist Neo? Bretania, która mieszka w Kalifornii, nie była objęta planem obniżenia masy ciała i planem uważności. Jako substytut zaczęła brać pigułki dietetyczne: konkretnie fentermina, stymulant na receptę i środek tłumiący apetyt, o którym słyszała, że ​​pomogłaby jej zrzucić kilka rozmiarów bez wysiłku. „Mój lekarz domowy dał mi trzymiesięczną receptę” – mówi. „Byłem trochę zdenerwowany z powodu niezamierzonych efektów – nauczyłem się, że nie jest to dobre dla twojego serca wieńcowego – jednak moje podekscytowanie, że zrzuciłem kilka funtów, przeważyło wszystkie te obawy”.

Kiedy po raz pierwszy zaczęła wypijać leki mierzące miętę, Brittany zobaczyła, że ​​jej serce wieńcowe ściga się z przerwami przez wiele godzin i naprawdę czuje się dziwnie zdziwiona. To sprawiało, że czuła się niekomfortowo, dopóki po kilku tygodniach nie włożyła szortów. „Zawsze byłam tak niepewna co do moich nóg” – mówi. Teraz myślała, że ​​dobrze wygląda. I właściwie to sprawiło, że jej serce też przyspieszyło.

Wcześniej niż wzrost pozytywnej postawy ciała i ruch planu redukcji masy ciała istniał tylko plan redukcji masy ciała. W latach 90., kiedy rządząca wybiegami Kate Moss rządziła wybiegiem, chuda była w środku, a kółko i krzyżyk tabletek odchudzających grzechotających w damskich torebkach był praktycznie obrazem statusu. Wszyscy mieli obsesję na punkcie leku złożonego znanego jako fenfluramina-fentermina (popularniej zwanego fen-fen). Sprzedawany jako cud odchudzania, lek pomógł użytkownikom zrzucić średnio 30 funtów w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Okazało się to kompletną sensacją w mediach, przyciągając tak kultowego po tym, że w 1996 roku, kiedy to był szczytem wykorzystania, napisano na niego 18 milionów recept. Ale niezależnie od chwytliwego przezwiska i cudownych talentów wyparowujących tłuszcz, zbyt dobra, aby być prawdziwą pigułka rzeczywiście okazała się zbyt dobra, aby mogła być prawdziwa.

Działanie Vanefist Neo – Informacje dodatkowe

Omówimy teraz dodatkowe informacje na temat działania Vanefist Neo. Udowodniono, że fen-fen powoduje problemy z zastawką serca u nawet jednej trzeciej osób, które go używały, oprócz niewątpliwie śmiertelnej sytuacji w płucach zwanej pierwotnym nadciśnieniem płucnym (PPH). W 1997 r. FDA wprowadziła zakaz stosowania fenfluraminy, jednego z dwóch leków zawartych w zestawie, i wyciągnęła fen-fen z rynku. Ale nie wcześniej niż setki osób doznało poważnych skutków ubocznych, a nawet zmarło wraz z 30-letnią Mary Linnen z Massachusetts, która zmarła z PPH zaledwie dziesięć miesięcy po zażyciu fen-fen, aby rzucić funty na ślub. W przeciwieństwie do producentów i dystrybutorów fenfluraminy złożono dziesiątki setek autoryzowanych roszczeń, a firma farmaceutyczna Wyeth ostatecznie wydzieliła 21 miliardów dolarów na wypłaty.Działanie Vanefist Neo - Informacje dodatkowe

Skandal związany z fen fenami był na tyle szokujący, że w pełni odstraszył wiele kobiet od leków odchudzających, a ponadto spowodował, że lekarze zaczęli psuć się w kwestii wydawania recept. FDA od dziesięciu lat nie zatwierdziła żadnego nowego leku na żywność.

Alternatywnie, dziewczęta niechętnie wróciły do ​​trenowania i modnych planów żywieniowych, tak jak South Seaside Diet (2003). Wreszcie rozwijający się mega-rozwój „odnowy biologicznej” zastąpił liczenie kalorii rutynową praktyką GOOP klasy Spin, niedoświadczonym sokiem i „dbaniem o siebie”. W dzisiejszych czasach dziewczyny medytują i głoszą pozytywne nastawienie do ciała oraz rzekomo jedzą „czyste”, aby osiągnąć siłę i jasność umysłu, a nie sześciopak.

Fentermina, jak się okazuje, nigdy nie zniknęła z rynku. Od samego początku był fenomenalny. A młode dziewczyny biorą to – nawet jeśli są tutaj na Insta, wychwalając moce Pelotonu. Najnowsze badania FDA z 2016 r. Wykazały, że w latach 2008–2011 przyznano ponad 25 milionów recept na fenterminę (65% z nich dotyczyły dziewcząt w wieku od 17 do 44 lat). Różnorodność recept podwoiła się między 2007 a 2017 r., W oparciu o firmę danych Iqvia z branży opieki zdrowotnej. „Dziewczyny biorą fenterminę” – mówi Alicia Mundy, autorka książki Dispensing With the Truth: The Victims, the Drug Corporations i the Dramatic Story Behind the Battle Over Fen-Phen. „Po prostu nie chcą o tym rozmawiać, ponieważ nie opinie o bioxyn jest to błyszczący nowy czynnik, taki jak plan Keto lub przerywany post”.
W pojedynkę połowa fen fenów nie zmiękcza kilogramów tak cudownie jak niesławny super-narkotyk, ale mimo to jest skuteczna zmniejszają apetyt, pomagając użytkownikom zrzucić kilka kilogramów bez konieczności podnoszenia hantli. Lekarze wyobrażają sobie, że działa, celując w podwzgórze (część umysłu odpowiedzialna za sytość) i wzmacniając neuroprzekaźniki, które pomagają zmniejszyć głód i głód.

Działanie Vanefist Neo – wnioski

Mamy nadzieje, że po przeczytaniu tego artykułu rozumiecie już działanie  Vanefist Neo. Rebecca Scritchfield, RDN, zarejestrowana dietetyk, która prowadzi optymistyczną pod względem opinie o keto t911 ciała dietetyczną grupę dietetyczną w Waszyngtonie, twierdzi, że istnieje prawdziwe piętno w przyznaniu się, że w dzisiejszych czasach trzeba schudnąć, nie mówiąc już o stosowaniu suplementów odchudzających. To spowodowało, że klienci zjawili się pod ziemią, w społeczności internetowych forów zdrowia i zdrowia, w miejscu, w którym anonimowo dzielą się sugestiami lekarzy i oceniają dawki swoich „współpracowników”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *